Mbajtse per skija alumin Thule

Shitet nga: xxxxxxx Sot 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per skija thule
alumin me gjersi max qe egzistojne 73cm
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim