Mbajtse per skija

Shitet nga: avdi Dje 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per skija dhe skibord
ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe vibera ,prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim