Mbajtse,tregera per bagazhi universale

Shitet nga: xxxxxxx 26 Nën 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazhi
gjendemi ne prishtine kalabri shif ne foto
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim