Mbajtse tregera per bagazh POLO.pikapi.seat etj

Shitet nga: avdi 26 Nën 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse ose tregerat per bagazhe perpollo pikapi dhe sead
ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim