bagazhi per veture dhe biciklet

Shitet nga: avdi 02 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
bagazh per vetureme cmim 170e
dhe bagazhi per biciklet 40e
bagazhi posedo edhe mbajtset e veta dhe qels
per ma teper
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 viber
00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim