mbajtse .Magneti per skija

Shitet nga: avdi 02 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtaer .nga magneti per skija
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim