zingjire per xhip 225/65/17

Shitet nga: emri Sot 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes zingjire per xhipa dmth per profil 17. Zingjiret jan te ri dhe te perdurur ne kuti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim