U shit flm merrjep reduktor mercedesi

Shitet nga: Aldi 25 Maj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 26-35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim