Bager makin gryse asfaltit 50 cm

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 02 Dhj 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makie grryse asfalti viti 1999 XH 50cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim