Gropusi bobcat

Shitet nga: dani 24 Nën 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet gropusi i cili montohet ne traktor lidhet me pomp hidraulike te traktorit i ka dy korpa 1 osht 50cm e tjetra 75cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim