Kamion grryse asfalti wirgen H 50

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 21 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gryse asfalti tipi WIRGEN H 50 e doganuar e importuar nga xhermani viti 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim