MERCEDES 316 cdi

Shitet nga: N:N 27 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

SHKRUNI ME GERMA TE MEDHA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim