Mercedes-Benz Sprinter 2010

Shitet nga: Mercedes-Benz Sprinter 03 Dhj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz Sprinter
Gjendje Të Rregull Me Tabela Të Huaja Po sa Ardhur
Nga Holanda
Eshtë Viti 2010 Esht Shum I Ruajtur
Posedon /Airbag/Servo/Esp/Gjamat Me Rrym
Të Interesuarit Mund Të Thirni Në Ketë Numer
044265611 viber +37744265611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim