Mercedes-Benz Sprinter 311Dizel Me Dogan

Shitet nga: Besmir 03 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz Dizel 311 viti i prodhimit 2007 i po sa ardhur nga gjermonia ne gjendje shum te mir DOGAN DHE HOMOLGIM
posedon : esp , xhama me rrym , goma te reja etj
Te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +3774426561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim