Shes kamionin 13 20

Shitet nga: Agon 23 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-20
Shes kamionin 13 20 me regjistrim me bllok
Boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim