Mercedes Benz Actros 33 43

Shitet nga: Muhamet 07 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Mercedes Benz Actros 33 43
Viti i prodhimit 2001
Km 500 000
Klime Retarder/Intarder
Ne gjendje te mir pune
Bej ndrrim me 4 aks ose shleper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim