Rimorkio ME CERAD i kamjonit mercedes 8-14

Shitet nga: Arben Bajrami 27 Gsh 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim sanakun komplet me gjith cerad te kamjonit Mercedes 8-14, Sanaku esht i gjat 4.20M,esht ne gjendje te mir,cerada po thuaje se e re,qmimi esht 450 Euro,sanaku gjinde ne Shtime info 044,049 193264
VREJTJE! Kamjonin e kam shitur! Muni me thirr edhe ne Viber +37744193264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim