Rimorkio cistern cementi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 16 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio cistern cementi 34 m3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim