SHLEP AUTO BARTJE-MERCEDES 1114 D

Shitet nga: Mercedes 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES 1114 D 140 KW

VITI 1988 , 5 SHPEJTESI

KM TE KALURA: 270 243 Km

KRANI 7 METRA GJATSI

PESHA NGRITSE ME KRAN MAXIMALE 3.5 TON

I SA PO DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR


Ndrrim i Mundshem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim