U shit

Shitet nga: Ardian 17 Nën 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
U shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim