Valak tipi ABG viti 1996 12 kg

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 06 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Valak viti 1996 ka or pune 4000 ne xhendje te mier i doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim