Transport Kran

Shitet nga: Ruzhdi 01 Pri 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Kryejm keto sherbime : Transport dhe Ngritjen e Peshave Me Kran Deri Ne 2000 KG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim