Perkolicen per ngarkim te veturave

Shitet nga: Buqi 11 Tet 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Shes prekolicen per ngarkim te veturave apo gje sendeve tjera eshte shum e mir dhe e pershtashme
Boj ndrrim edhe me naj vetur te vogel qe me pershtatet
+37744394545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim