Shitet prokolica me Wi-Fi

Shitet nga: Shpetim Toshi 02 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina lidhëse
Shitet prokolica me Wi-Fi e sapo ardhur nga Holanda, përpos Wi-Fi-së, prokolica përmban edhe sistem ajrimi, përmban fotelet nga Lëkura por në foto nuk janë shfaqur për shkak të një gabimi teknik në telefonin tim ku më jan fshirë fotot pas një zënke në mes meje dhe një baxhanaku-t tim Shaipi-t nejse Prokolica përmban: Wi-Fi, Sistem ajrimi, AirBag, 7 shpejci, Fotelet nga lëkura, Gomt e dimrit me firmë Nike etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim