Maqin

Shitet nga: haxhi 22 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
shitet Maqina blun dhe shaklon 044 603 422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim