Motorr Sharra

Shitet nga: Ramadan 21 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Të tjera
Shes keto motorr sharra te sapo ardhura nga jasht dhe ne gjendje te rregullt
Stihl 036 dhe Stihl 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim