Audi A6 4.2 -05

Shitet nga: Ardian 02 Dhj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shite Audi A6 4.2 Benzin me 1Vit regjistrim
Vetura eshte ne Gjendje shum te mir dhe shum e pastert , vetura eshte 4x4 dhe 4 gomat i ka te reja stopat LED i ka te ri regllazhen e ka te kryne Vetura eshtu ne gjendje te shkelqyer
Ndrrim nuk bëj
Viber +46729251129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim