u shit nga auto salloni ERDI

Shitet nga: Bujar 11 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Audi A6 3.0 TDI
Posedon
1 vit regjistrim
Quattro
Automatik tip tronik ( DSG )
Klima tronik dy zonale
Ulse me nxemje para dhe mbrapa
Dritat xenon big xenon
Drita te mjegulles ( halogenka )
Ulse lekur krem
Fellne 19 coll
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim