Nikon D5000

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Emgy events 11 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Shes Nikon D5000 ne gjendje shume te mire.
Aparari eshte i perdorur vetem 3 muj dhe ka ardh nga Gjermania.
Bashk me aparat vjen qanta per aparat, qaforja, adapteri, memory card 8gb dhe kablla me usb per kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim