(AUTO PJESE) Rezerve 2000 deri 2015 (x3,x5,F10,E70

Shitet nga: Blerii 21 Qer 03:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 555 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Auto pjese Rezerve per Audi Q7 2007, bmw 520 F10 E60 2003 deri 2010 , 330,320,325 bmw X5 E70 model x-drive 3.5 3.0 dhe 4.8 m,,,x3 dizel benzin2.5 bmw E90 E92 ,taureg 2.5 3.0 5.0 v10______________________________________________
VW GOLF PASSAT TURAN TUAREG PHEATON POLO AUDI A3 A4 A6 3.0 TDI A8 Q7 BMW 530 320 330 325 D X5 3.0 3.5 MERCEDES C220 200 270 320 CDI E 200 220 250 270_____________Kontakt:___/049497954___/044497954\\________>>Gjindemi ne Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim