Flm u shit -buna -sh p k

Shitet nga: blerim 01 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat Punto 1.2 benzin me klim 4 gumat e reja te saves ne gjendje shumë te mir dhe ekonomik rks i qlajmruar...

044/422-866 blerimbuna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim