flm u shite merrjep 1980euro

Shitet nga: dardan 08 Pri 03:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
She's Mercedes in 250 dizell ne gjendje shum tmir vetura osht doganu dhe regjistru ne menyr te rregullt.vetura nuk don investim servisin e kryn komplet.i rujtun si mrena si jasht veturen mund ta kontrrolloni ku te doni
Vetura ka klim funksionale tabela ks ka regjstrim 6 muj hipotek nuk osht perkthimi behet mejher pres blers shum serioz
Mundesi ndrrimi
044295450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim