Mitsubishi Galant -91

Shitet nga: xxxxx Dje 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 280 EUR   1 555 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Galant
Mitsubishit eshte Eshte ECOTEC 2.0 Bencins ingjeksion timonin servo gjamat me rrym te 4 artit pasqyret me rrym + nxemje shibidahin me rrym centrallen dyrve fellne origjinale ALLESO me gomat e para te reja , te mramta treja Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optikeNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim