OPEL ASTRA 1.3 dizell me klim 2006

Shitet nga: Privat 27 Nën 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.3 dizell
Viti I prodhimit 2006
Klim,abs,airbag,esp,xhamat me rrym
Goma Te reja etj Ne gjendje shum Te Mir si teknike
Ashtu Dhe optike
Rexhistrim RKS
Qmimi 3400 euro
Tel 044/049/167 548

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim