Opel Omega i vitit 2004 automatik, karavan

Shitet nga: zijadin gojnovci 07 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shes veturen Opel Omega 2.2 Benz, i vitit 2004, ne KS tabela, regjistrim deri ne fund te Jan.2017, ne gjendje te rregullt dhe e mirembajtur, me drita ksenon, klima tronik, ndrrusi i shpejtesise automatik, goma te reja dimri, si dhe ne dispozicion gomat e reja te veres. Qmimi i negocueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim