Opel vectra

Shitet nga: burim 28 Gsh 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet
Opel Vectra seria B viti prodhimit 1999
Motori, 2.5 v6
Ndrrusi, manual
Klimatrokin.2000 000
Me te gjitha serviset e kryme
E sapo regjistruar

Bjem edhe veshjen e veturave me Carbon Folie si Brenda ashtu dhe jasht
ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim