Opel ZAFIRA 1.9 dizel -08 RKS Nje vit rexh.

Shitet nga: Arben Bajrami 27 Gsh 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes veturen opel zafira 1.9 dizell viti i prodhimit 2008, posedon klim,airbak, central,karrike me nxemje, fellne e goma 90% e shumë sende të mira, e posardhur nga Suedia, doganen e paguar dhe rexhistrim një vitë,deri më 23.02.2017 ka liber te servisit, KM 170000 të garantuara,ka te ndrruar rrypin dhemezor si dhe komplet servisin kur kishte 162.000 km, vetura gjindet ne qytetin e shtimes, ndrrim nuk bajm, per ma shum info ne tel; 044193264 + VIBER nga ora 9-22, qmimi 7200 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim