Peugeot 307 1.6HDI 2005

Shitet nga: AutoSalloni YLBERI Sot 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM

* Peugeot 307 2005 1.6 HDI
* Viti i prodhimit 2005
* Pes dyer
* Timon hidraulik
* KLIMATRONIC
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrap
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* 4 Rrotë çeliku 6 J x 15, me kapak dekorues
2 çelësa

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim