u shit nga auto salloni ERDI

Shitet nga: Bujar 27 Jan 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peugeot 307 HDI
100 KW - 136 PS
Klima tronik
Air bag
Drita xenon
Drita te mjegulles
Esp
Ulse likur dhe nxemje
Tempo mat
Bord kompiuter
Senzor parkingu
Senzor shiju
Radio me 6+ 1 cd
Fellne origjinal 16 coll
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim