Shes pikapin Reno kango

Shitet nga: Hasan 01 Dhj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
SHES RENO KANGO 1.9 DIZELL KA DERI ME 6 MAJ 2017 RIGJISTRIM PO ASHTU E KOM EDHE RENON TJETER QE OSHT ME TARGA TE JASHTIT ME TE NJEJTEN NGJYR DHE OSHT 1.2BENZIN TE DYJAT SHITEN OSE MUNDESI NDRRIMI ME NDONJE VETUR QE ME KONVENON I JAP TE DYJAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim