Renault Twingo

Shitet nga: Pajta 08 Mar 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Shes veturen me tabela te gjermanis vetura eshte teper e rujtur si jasht ashtu edhe mbrenda eshte vogzitur vetem nga nje person te gjitha serviset ika te kryera te Renaulti kerri o tip top ekonomik nuk hargjon nuk ka korrizion nuk ka defte ika guma e reja shibedah e ka me gjam dhe i hapet ne menyr elektrik gjithashtu nese dikush ka interes ta blej ket vetur , vetura mbrenda javes vjen ne Kosove .

tel 044 570 273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim