SEAT LEON 2.0TDI DSG 200PS -11

Shitet nga: Seat leon 07 Dhj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
Vetura eshte ne gjendje shum te mir,eshte e ardhur nga zvicrra,me dogan+homoligim+regjistrim te paguar.ka liber servisi dhe garantojm per kilometra.
Ekstra,automatik,tiptronik,klimatronik,radio cd,usb,aux,komanda vollan,shpejci vollan,tempomat,bord komjuter,cenzora shiu,cenzor pasqyre,nxemje pasqyre,sport karrika,cenzora parkingu,fellga me goma te reja te veres,gjama dhe pasqyre elektronike,pasqyret i palohen ne menyr elektronike,dy qelsa etj.vetura sa po eshte ber sevis komplet dhe ju ka ndrruar rrypi ne dhomzor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim