Seat Terra

Shitet nga: Albert 14 Shk 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Terra
Shes Seat Terra 1.4 Diesel 5 shpejtesi .. Regjistrim ka ni vjet tash i regjistrum ne gjendje shume te mir dhe i rujtun...Akumlatorin e ri ,nxemset e motorit te reja etj....motorin ne gjedje shum te mir shpenzimet e vogla ..Me 5 ulse i mir edhe per bartje edhe per trasnport nr kontaktus 049 315 541..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim