Shes - Opel Astra 1.7 DTI

Shitet nga: Ajvazi 18 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Opel Aster 1.7 Dizel Motorri Japan
* Klim
* Airbeg
* Esp
* Abs
* Xhamat Elektronik
* Gomat e Reja
* Regjistrim ka edhe 3 Muj
Vetura Osht ne Gjendej Shum te mir Teknike si dhe Optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044919999Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Audi. Mercedes astra. pezho. Megane. fiat . kadet .korsa. corsa. aster. Polo . cliu. Megano.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim