Sangyong Kyron 2.0 XDI

Shitet nga: Liridon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
Shes Ssangyong KYRON 2.0 XDI 4x4, viti i prodhimit 2007, Automatik, sapo ardhur nga Zvicrra, pa dogan,shpenzimet ne qytet 9 l/100km. automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike, motorri dhe nderrusei jane me licence nga Mercedesi

Per me shum info mund te kontak ne +37744118085 (Viber & WhatsApp)
Liridoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim