U Shit Nga Auto Sallon Xhafa

Shitet nga: Auto Sallon Xhafa 12 Qer 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura osht ne gjendje te rregullt ka vetem DOGAN ka dhe rrypin dhomzor te nderruarr po edhe servisin e kryer posedon liber te servisit 4gomat te reja etj Auto Sllon Xhafa Hajvali 045684665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim