VW Passat 4.0 benzin -04 4motion 275ps

Shitet nga: ali 15 Gsh 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes vw passat w8 4.0 rks 1 vit rexhistrim lekure full extra 4x4 lekure top boj dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim