AUTOLARJE KARCHER 720 NGA GJERMANIA

Shitet nga: Autolarje Sot 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet autolarja e tipit karcher 720 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka shrypje te fort dhe eshte e pershtatshme per larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre etj.

auto larje, shpric .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim