Kacavide elektrike

Shitet nga: Edi 19 Krr 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Kacavide e re elektrike , Punon me bateri mbushese. Shitet e pa perdorur ne kuti origjinale me 48 elemente te ndryshme si dhe me mbushes dhe udhezim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim