Zhabic ose ngjeshëse

Shitet nga: Sali Krasniqi 25 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Zhabica është në gjendje shumë të mir pune e ardhur nga italia pershon 120 kg pë ngjeshjen e kockave gureve bazave etj dhe është pak e perdorur benzin per me shume kontaktoni ne numrat e telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim